Basında Maya Diş

Ağız Diş Duşu Nedir ? ADA Seal of Acceptance ya da ADA Kabul Mührü    20 Eylül 2019 Cuma


Yazı Tipi
Ağız diş duşu, diş ipinin teknolojik halidir. Amerikan Diş Derneğinin onayını alan Ağız diş duşu, dişlerinizin arasına kaçan yemek artıklarını ve kalıntılarını temizlemek için kullanılır.

Bu sayede hem dişlerinizi çürümekten korumuş, hem de ağız kokusunu önlemiş olursunuz.

Mağazaların diş reyonlarında çok fazla diş bakım ürünü vardır. Aileniz ve kendiniz için en iyisinin ne olduğuna karar vermeden önce araştırma yaptınız mı ? Bize göre önce Ağız Diş Duşu (ADA Kabul Mührü) ile başlayın.

Ağız Diş Duşu bilim dünyası tarafından tavsiye edilen ve desteklenen bir üründür. Yapılan araştırmalara göre ve incelemelere istinaden; her ürün için güvenlik ve etkilik ön planda olacak şekilde bağımsız uzmanlarca bilimsel olarak değerlendirilmiş olup, ürünü satan şirketlerden kanunlara ve yasalara uymaları yüksek sağlık standartları belirlerler.

Bu zorunlu kurallara uymayanlara bu ürünler mühürletilmez.

Bahsettiğimiz bu mühürleme işlemi, sadece diş macunu ve diş fırçalarında bulunmaz. Söz konusu sağlık olduğundan o raflarda belki yüzlerce mühürlü ve korumalı ürün vardır. Elektrikli diş fırçaları ve diş macunu gibi yeni çıkan sağlık ürünleri de dahil olmak üzere, diyet asitlerinden emay erozyonunun önlenmesine yardımcı olmak için gerekli tüm malzemeler bu kapsama girerler.

Ağız diş duşunun yaptığı işlevi videodan izleyebilirsiniz.
Yorum yapabilirsiniz
İsim
Email
YorumunuzSite içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.
Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.

Copyright © MayaDiş 2016   Web Tasarım_Medyatör
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)